GIRA Inteligentné systémy

GIRA Inteligentné systémy

Rodinné domy a byty

Použitie našich produktov pri tvorbe inteligentných budov a ich riadiacich systémov, s cieľom dosiahnutia maximálneho komfortu pri vzájomnom prepojení  jednotiek technológií a minimalizácia prevádzkových nákladov sú naším prínosom pri tvorbe maximálneho komfortu bývania.

Odborne spracovaný  projekt elektroinštalácie, s praxou viac ako 25 rokov / cca 800 rodinných domov / a koordinácia subdodávateľov sú garanciou kvalitného riešenia.

Rýchla montáž, uvedenie do prevádzky  a implementácia najnovších požiadavok z praxe, umožňujú ušetriť čas pri realizácií.

Pre uvedenie inteligentných budov do prevádzky a ich programovanie používame  najnovšie  programové nástroje  ETS5, Homeserver 4. 

GIRA Designkonfigurator

    

  

  

 

KNX EIB

      

       

   

 

 

 

   
   
   

 

 

LUXMATE system

LUXMATE lighting management

Priemyselné systémy

Energetické úspory je možné dosiahnuť s využitím systému pre riadenie osvetlenia LUXMATE Professional od spoločnosti ZUMTOBEL, využitím denného svetla vo výrobných halách, kde sú umiestnené svetlíky a pre administratívne budovy, dosahujeme úspory až 70% nákladov za energiu pre osvetlenie a to stojí za to, prísť si pre projekt.

 

 

ĎALŠIE SYSTÉMY