Audio & Video

Audio & Video
   

AUDIO & VIDEO  partner

 

   AUDIO & MULTIROOM
     
  Pred viac ako 30 rokmi začala v škótskom Glasgowe snaha o dokonalý prenos zvuku poslucháčovi. Krédom spoločnosti po celú dobu bola dokonalá reprodukcia zvuku čím sa zaradila medzi svetovú špičku high-endu.
     

  Anglická firma Monitor Audio je od samého začiatku svojej existencie (sedemdesiate roky) synonymom pre kvalitu zvuku, technického prevedenia a dizajnu. Reproduktory sú tradičným zberateľom ocenení za vysokú kvalitu zvuku za veľmi priaznivé ceny. Monitor Audio sú určené pre najnáročnejších milovníkov posluchu hudby, ako aj pre nekompromisných vyznávačov dokonalých domácich kín.
     

  Request sa stal známym a uznávaným predovšetkým v oblasti audio hudobných serverov kompatibilných s iPod-mi. Spoločnosť Request bola vyhlásená americkým Inc. časopisom medzi 500 najrýchlejšie sa rozvíjajúcimi americkými spoločnosťami v priebehu posledných dvoch rokov.
     
  Od roku 1947 je špičkovým výrobcom plátien tej najlepšej kvality s najlepším zákazníckym servisom. Ponuka Stewartfilm screen je široká, zahŕňa komerčnú i rezidenčnú sféru. Výnimočnosť spočíva v ručnej výrobe, úplnému prispôsobeniu sa požiadavkám zákazníckej inštalácie.
     
  História anglického výrobcu sa datuje od roku 1972. Arcam patrí medzi špičku vo svete hudby a domáceho kina. Je jedinečný svojou konštrukciou, dizajnom a zvukom. Dokazuje to aj množstvo testov, recenzií a celosvetovo získaných ocenení.
     
  URC je svetovou špičkou vo výrobe inteligentných diaľkových ovládaní. Ročne pribúdajú milióny spokojných zákazníkov s produktami tejto značky. URC má na svojom konte nespočetné množstvo ocenení, recenzií a vynikajúcich testov na celom svete.